ProduktSprávný výběr

Co nosit k džínům, aby byla stylizace elegantní?

Džíny jsou součástí šatníku, která se nachází téměř v každém dámském šatníku. Pohodlné a zároveň stylové kalhoty lze použít k vytvoření mnoha stylizací – casualových i elegantních. Jaké doplňky by se hodily k džínům, pokud jim chcete dodat stylový vzhled?

Stručný obsah:
– Správné kalhoty jsou důležité
– Dámské sako dokáže zázraky
Košile – klasicky a elegantně
Boty na podpatku jako záruka (elegantního) úspěchu
– Elegantní doplněk k džínům – kožený pásek

Správné kalhoty jsou důležité

Džíny mohou úspěšně tvořit základ elegantní stylizace. Je však třeba pečlivě zvážit střih a výběr doplňků.

Nezapomeňte především na to, aby džíny ladily například se stylovým oblečením na pracovní pohovor, a vyhněte se modelům s nápadnými, ale zbavujícími vážnosti ozdobami, jako jsou oděrky nebo flitry. Je vhodné zvolit co nejjednodušší model, který nebude nijak upoutávat pozornost lesklými doplňky. 

Nakonec mějte na paměti, že čím tmavší je barva džínoviny, tím elegantnější může být konečný výsledek.

Správné kalhoty jsou důležité
Zdroj: TUTUUM

Dámské sako dokáže zázraky

Jedním z nejlepších řešení pro vytvoření zajímavé a elegantní stylizace jsou dámská saka. Jednoduché džínové kalhoty a jakákoli halenka nebo košile v kombinaci se sakem budou vypadat skvěle a zajistí elegantní vzhled!

Abychom celkovému vzhledu dodaly trochu charakteru, můžeme se rozhodnout pro červenou rtěnku, která stylovému vzhledu neubere, ale dodá mu ženskost. Pokud se rozhodnete pro sako dámské v tlumené barvě, můžete v tomto případě vsadit na světlé džíny, které budou také vypadat elegantně.

Dámské sako dokáže zázraky
Zdroj: TUTUUM

Košile – klasicky a elegantně

Džíny budou vypadat skvěle i v nejklasičtější dostupné kombinaci, kterou je jednoduše s dámskou košilí. Pokud se rozhodnete pro klasickou bílou košili – můžete si vzít i světlé džíny. Košile v tmavých odstínech nebo se vzory se lépe kombinují s tmavšími kalhotami.

Košile – klasicky a elegantně
Zdroj: TUTUUM

Boty na podpatku jako záruka (elegantního) úspěchu

Nezapomínejme také, že nejen horní část oblečení ovlivňuje celkový vzhled stylizace. Kromě toho jsou důležité také boty, a pokud jde o elegantní vzhled, jsou dámské podpatky nenahraditelné!

Podpatky v kombinaci s džínami a jednoduchou halenkou udělají celou stylizaci rozhodně elegantnější, i když se rozhodnete pro jednoduchost.

Elegantní doplněk k džínům – kožený pásek

Elegantně mohou vypadat i jednoduché džíny a přiléhavá halenka nebo body. Stačí je doplnit širokým koženým páskem umístěným v pase nebo jednoduše na místě, které je pro něj v kalhotách určeno (pokud se zvolený model vyznačuje vysokým pasem). Jedná se o velmi jednoduchou, ale elegantní a postavu zvýrazňující stylizaci!

Elegantní doplněk k džínům - kožený pásek
Kožený opasek k džínům – TUTUUM

Džíny se mohou stát opravdu elegantním kouskem oblečení, pokud se ujistíte, že je sladíte se správným oblečením. Stále populárnější minimalistický přístup k nákupu oblečení a možnost využít džíny k elegantním stylizacím je skvělá kombinace!

Další podobné články:
Vybíráme myčku na nádobí … dle funkčnosti
Designové šatní skříně inspirované minimalismem – HEUREKA
Přihlášení nového přívěsného vozíku [Jak na to …]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *