Jak vybratSprávný výběr

Proč je ochrana proti vniknutí u mobilniho telefonu důležitá?

Stručný obsah:
– Hodnocení ochrany proti vniknutí: Proč na tom záleží?
=> Co je Ingress Protection?
=> Proč je hodnocení IP důležité?
– ZÁVĚR

Ingress Protection – je relevantní u vlajkových telefonů, což znamená, že zařízení jsou odolnější a méně citlivá na vnější prostředí. Možná jste viděli smartphony jako honor magic4 pro se speciálními funkcemi, jako je IP68.

Co to znamená? Co vlastně získáte, když máte telefon s hodnocením Ingress Protection Rating?

Přečtěte si více, abyste pochopili, co znamená IP.

Proč je ochrana proti vniknutí důležitá u mobilního telefonu?

Hodnocení ochrany proti vniknutí: Proč na tom záleží?

Co je Ingress Protection?

Prozkoumali jste telefony jako Honor Magic4 Pro a zjistili jste, že jednou z jeho vlastností je, že má IP68. Proč telefony potřebují tento druh ochrany? Opravdu záleží na tom, jestli mají telefony toto hodnocení? IP znamená Ingress Protection. To znamená úroveň ochrany, kterou mají telefony před vnějším prostředím. Zejména IP68 je chráněno proti prachu a vodě. První číslo chrání předmět před pevnými látkami, zatímco druhé číslo chrání výrobek před kapalinami. U smartphonů s hodnocením IP68 znamená číslo 6, že je prachotěsný.

Do telefonu s tímto hodnocením nemůže proniknout žádný prach. Druhé číslo, 8, ukazuje, že produkt se dokáže udržet v bezpečí, i když je ponořen ve vodě. Hodnocení se uděluje po provedení po sobě jdoucích testů, které se provádějí v laboratoři.

Měli byste pochopit, že ačkoli zařízení dostávají různá hodnocení ochrany před vniknutím, měli byste být velmi opatrní při manipulaci s telefony proti pevným látkám a kapalinám ve vašem prostředí. Hodnocení IP je jen přidanou ochranou vašich telefonů pro případ, že by se s vaším smartphonem stala nehoda.

Proč je hodnocení IP důležité?

Nabídněte ochranu pro váš telefon

Protože své chytré telefony nosíte téměř všude, kam jdete, často svá zařízení vystavujete různým vlivům prostředí, jako je prach a voda. Telefony pokládáte na různá místa a někdy je vystavíte různému množství tekutin. Telefonům bez IP klasifikace velmi hrozí, že se zničí, když do těchto zařízení pronikne prach a voda. Na druhou stranu telefony s Ingress Protection Ratings mají přidanou vrstvu ochrany. Svá zařízení nesmíte záměrně vnucovat vnějšímu prostředí, ale v případě, že by došlo k jejich odhalení, můžete být v klidu, protože víte, že váš telefon je chráněn.

Prodlužte životnost svého zařízení

Zařízení s hodnocením IP jsou obecně lépe chráněna ve srovnání se zařízeními bez hodnocení. Pouzdro těchto smartphonů je utěsněno a vnitřní hardware, jako je procesor, čipová sada a baterie, je také více stíněný ve srovnání s jinými telefony bez hodnocení IP. Takto navržené telefony lze používat déle. V závislosti na druhu použití mohou telefony s hodnocením IP vydržet pět nebo více let.

Ušetřete peníze

Když prodloužíte životnost svého smartphonu na pět až sedm let, v závislosti na vašem životním stylu a způsobu používání, ušetříte také spoustu peněz. Místo toho, abyste každé dva až tři roky šetřili rozpočet na svůj smartphone, utratíte své peníze za něco jiného. Díky odolnosti a spolehlivosti vůči prachu a vodě se nebudete muset starat o výměnu smartphonu.

Proč je důležité hodnocení ochrany u telefonu - Ingress Protection?

Závěr

Koncepce zavedení ochrany proti vniknutí na smartphony začala teprve v posledních letech. Většina vlajkových telefonů dnešní generace má tuto funkci. To je dobrá inovace, protože díky ní jsou všechny smartphony odolné proti prachu a vodě.

Díky své vlastní ochraně také prodlužuje životnost vlajkových telefonů, jako je Honor magic 4 pro. Pokud máte peníze na pořízení telefonů s Ingress Protection, měli byste si vybrat tato zařízení. Mají delší životnost a jsou pro vás z dlouhodobého hlediska pohodlnější.

Další podobné články:
Průvodce mobilním telefonem pro vaše starší rodiče
4 cenově dostupné telefony se systémem Android pro studenty vysokých škol v roce 2022
5 nejlepších telefonů Honor: Najděte si ten pravý pro vás

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *