SketchUp Zodpovědné hraní Heureka - srovnání cen Důležitá telefonní čísla Autoresponder FREE - 500 emailů Výsledky Dovolená Kontakt .......

Uživatelé symbolů skříněk zdarma (SSZ)Zde najdeme ukázky od uživatelů, kteří se rozhodli pro kreslení kuchyně použít – symboly skříně ZDARMA (SSZ). Zde je názorný příklad toho, že pokud člověk chce, tak se naučí vše co potřebuje a jediné co mu v tom může zabránit je on sám. Nebojme se tedy tvořit, i když to nebude hned na poprvé radost.

Postupnými kroky (nebo jen krůčky) se k našemu cíli dostaneme.

.

Ukázky od uživatelů (vlastní tvorba) pomocí Symbolů skříněk ZDARMA pro kreslení kuchyně

.

Uživatel: Ján Volčko

Pokud je člověk šikovný, tak dokáže nakreslit kuchyň, pomocí symbolů skříněk ZDARMA. Pan Ján Volčko si dokonce vytvořil i vizualizaci svoji kuchyně. Níže nejdeme ukázky jeho návrhu kuchyně.

.Uživatel: Maroš Mikovčík

Uživatel pan Maroš Mikovčík se rozhodl, že si kuchyň nakreslí sám. Podle mého názoru je tento pán šikovný a výsledek jeho kuchyně vidíme níže…

.

Uživatel: Václav Koryčanský

Další zajímavý návrh kuchyně, který si pan Koryčanský vytvořil pomocí symbolů skříněk ZDARMA. Myslíme si, že umí se SketchUp-em hezky pracovat. On sám nám řekl, že se s tímto programem seznamuje pomocí tohoto webu (onlinesketchup.cz).

.

Uživatel: Jiří Böhm

Jiří Böhm je již ostřílený uživatel a jak je vidět na navržené kuchyni má vše pěkně dotažené i do detailů. Sám s tímto programem pracuji již několik let a pomáhá mu při jeho různé tvorbě.

.

Uživatel: Milan Černý

Je uživatel SketchUpu a níže si můžeme prohlédnout jeho návrh kuchyně. Je vhodné zde také uvést, že Milan Černý se se SketchUpem postupně seznamuje a pomalu přichází na to, jak je to skvělý a přítom úžasně jednoduchý program.

.

.

Získejte symboly skříněk ZDARMA

Zadejte níže do formuláře jméno a email, klikněte na tlačítko: Chci stáhnout symboly skříněk. Následně pro stažení pokračujte podle zobrazeného postupu.

 

 

Jméno:
Email:

Váš kontakt je v bezpečí, respektujeme ochranu osobních údajů.


Další návody pro SketchUp:
Seznam všech kapitol najdete po kliknutí zde.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Finanční nezávislost - EVO22 MetaVersesWorld - fananční nezávislost Spotify.com Rádia.cz Dovolená Srovnávač nábytku