Správný výběr

Efektivní způsoby, jak vybrat ty správné chytré hodinky

Efektivní způsoby, jak vybrat ty správné chytré hodinky

Zdá se, že v posledních letech všichni mluví o nejnovějším technologickém trendu, chytrých hodinkách. Vzhledem k tomu, že je k dispozici stále více modelů chytrých hodinek, je těžké vědět, který z nich je nejlepší a co je třeba vzít v úvahu.

Abychom vám pomohli při rozhodování, zde jsou hlavní funkce, které je třeba zvážit, pokud uvažujete o koupi chytrých hodinek.

Stručný obsah:
– 1. Mobilní kompatibilita
– 2. Upozornění
– 3. Aplikace
– 4. Sledování kondice a zdraví
– 5. Obrazovka hodin

1. Mobilní kompatibilita

Nejdůležitější funkcí při zvažování těch nejlepších chytrých hodinek pro vás je kompatibilita s vaším mobilním telefonem. Připojení je obvykle přes Bluetooth, ale kompatibilita se liší OS od OS. Mnoho chytrých hodinek používá Android Wear, který umožňuje propojení s telefony Android, zatímco Apple Watch používají operační systém IOS.

Bezpečnost Bluetooth spojení mezi chytrým telefonem a chytrými hodinkami byla hodně zpochybňována a jako každá moderní technologie se i chytré hodinky mohou stát cílem kyberzločinců.

Pro snížení rizika se doporučuje, aby majitelé chytrých hodinek co nejvíce používali hesla a udržovali veškerý svůj software aktuální. Stojí za zmínku, že příjem hovorů se hodinu od hodiny liší.

2. Upozornění

Další užitečnou funkcí chytrých hodinek bez znalosti času je zobrazování vašich notifikací, aniž byste museli vytahovat telefon z kapsy! Chytré hodinky vám například mohou zobrazovat upozornění e-mailem a kalendářem, schůzky a upozornění na Facebooku a Twitteru, abychom jmenovali alespoň některé.

3. Aplikace

Většina hodinek má také obchody s aplikacemi, které vám umožňují instalovat aplikace jako Uber, Instagram, Yelp a Evernote. Hlavním rozdílem mezi chytrými hodinkami je dostupnost jejich aplikací, takže je to dobrý způsob, jak se rozhodnout, které chytré hodinky jsou pro vás nejlepší. Nejvíce aplikací má Apple, následuje Pebble App Store, který nabízí více než 6000 aplikací.

Pokud zvolíte Android, přejdete do obchodu Google Play, kde najdete ty nejlepší aplikace. Mezi další užitečné funkce patří možnost ovládat váš audio systém pomocí pouhých několika kliknutí nebo projít bezpečnostní kontrolou na letišti pomocí palubní vstupenky na vašich chytrých hodinkách! Budoucí vývoj vám možná brzy umožní platit chytrými hodinkami.

4. Sledování kondice a zdraví

Pokud jste milovníky fitness, určitě budete chtít své chytré hodinky používat jako tracker pro vaši fyzickou aktivitu. Některé hodinky mají GPS, jako Sony SmartWatch 3, nebo s monitorem srdce jako Apple Watch. Některé další značky, například Garmin vivoactive, stále nabízejí širokou škálu možností sportovního sledování. Jiné chytré hodinky nemají funkce sledování kondice, ale většina z nich vám umožňuje stahovat aplikace pro běh a jízdu na kole, jako je Strava.

Správné hodinky umí sledovat kondici a zdraví.

5. Obrazovka hodin

Když si chcete koupit tablet nebo telefon, jednou z nejdůležitějších věcí, na kterou byste se měli zeptat, je velikost obrazovky a rozlišení. Pokud jde o chytré hodinky, všechny hodinky jsou si v tomto ohledu podobné, a i když některé jsou hezčí než jiné, je to na vás na základě základního použití.

Položte si otázky jako:

Jak často budete používat chytré hodinky venku?

Jakou velikost chcete pro svou obrazovku?

Obrazovka nemusí být nutně hlavním faktorem, na trhu jsou k dispozici dva různé tvary. Každá možnost má své silné a slabé stránky.

Budete si muset vybrat mezi obrazovkou AMOLED nebo obrazovkou LCD: obrazovky AMOLED vám poskytnou lepší pozorovací úhel a vynikající barevné vidění na obrazovce, protože černá bude efektivní.

Ukázka vzhledu u chytrých hodinek. Někreré mají modernější design a jiné za se retro.

Pokud tedy uvažujete o koupi chytrých hodinek, zamyslete se nad tím, k čemu je plánujete používat a udělejte si před koupí průzkum!

A pokud chcete poradit od odborníka a máte potřebný rozpočet, doporučujeme vám vybrat si jedny z těchto tří hodinek: Huawei watch gt3, Honor MagicWatch 2 nebo Samsung Galaxy Watch 4.

Další podobné články:
Jaká kritéria je třeba vzít v úvahu při výběru správných chytrých hodinek?
Skvělá práce od Huawei: FreeBuds 4i
7 nejlepších způsobů, jak zrychlit váš pomalý počítač

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *